O mnie

O mnie

O mnie

 

Urodziłam się na zachodzie Polski, co już czyni mnie nieco bliżej związaną z Naturą. Województwo lubuskie to piękny region, pełen lasów, maszyn rolniczych i zapachu świeżego powietrza. Mieszkając na uboczu, nie narażam się na smog czy hałas. Pracuję w spokoju, co jakiś czas zerkając przez okno.

Ukończyłam studia filozofii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Praca licencjacka dotycząca człowieka takiego, jakim widział go S. Freuda, otworzyła mi oczy szerzej na nasze biologiczne oblicze. To właśnie na tym etapie moja uwaga została skierowana bliżej na to, w jaki sposób biologia człowieka determinuje jego działania.

Dwuletnie studia magisterskie to podróż nieco dalej. Tajemnice paranaukowe okazały się interesującym zagadnieniem w mojej pracy, a jej ostateczny tytuł to Paleoastronautyka jako mit we współczesnej kulturze. Tu również odnalazłam człowieka i to, co dla niego ważne było od początku: wiara w mity, abstrakcyjne założenia oraz głębokie reakcje emocjonalne związane z negowaniem wierzeń.

Praca w handlu i bezpośredni kontakt z klientami nauczyły mnie, że każdy ma powód, by mieć gorszy dzień. Każdy ma swoją historię, dlatego to właśnie opowieści umożliwiają identyfikację z czymś materialnym, jak produkt Twojej firmy. Nauczyłam się opowiadać w zależności od tego, do kogo kieruję słowa.

Copywritingiem zajmuję się od połowy 2012 roku. Liczne zlecenia i terminy na ich realizację to olbrzymie wyzwanie dla umysłu. Stopniowo doskonalę tę i inne umiejętności, by pisać jeszcze lepiej. Sprawdź mnie!

Kinga

 

Pasje? To przede wszystkim:

  • pszczelarstwo, sprawdź stronę RóżowyUlik.pl,
  • fotografia – przyrody, pszczółek, roślin i innych takich rzeczy,
  • spacery – pozwalają na upragniony RESET umysłu i podkręcenie jego wydajności,
  • książki – od poradników z branży pszczelarskiej, SEO i marketingu, aż po publikacje pszczelarskie oraz powieści science fiction,
  • przydomowy ogródek – z każdym rokiem idzie mi coraz lepiej 😉