Polecane kanały YouTube – wykorzystaj lockdown, nim lockdown wykorzysta Ciebie! #subiektywnie

Polecane kanały YouTube – wykorzystaj lockdown, nim lockdown wykorzysta Ciebie! #subiektywnie

Ok, wszyscy są zamknięci. Prawie wszyscy, no dobra, część osób jest zamknięta w domach. Nie pracujesz, nudzisz się, Netflix już dawno obejrzany, a tu nadal trzeba siedzieć i czekać. Abstrahując od słuszności lockdownu, jakoś czas spędzić trzeba. Zamiast trwonić go na kolejne godziny seriali (tak, tak), sięgnij po coś, co nieco pomoże Ci funkcjonować w codziennym świecie, który tak bardzo się zmienia. Oto polecane kanały YouTube.

Kategoria: rozwój osobisty i finanse

Czym jest rozwój osobisty

Oszczędzanie. Tak wiem. Nim jednak znajdziesz dziesiątki wymówek, spróbuj wykorzystać rady z poniższych kanałów. Zapewniam Cię, że warto.

Marcin Iwuć – jak na ekonomistę przystało, całkiem spokojny i rzeczowy człowiek 😉 Za to wiedzę ma ogromną, do tego doświadczenie i gorycz porażek finansowych. Czego chcieć więcej? A no wydał ostatnio książkę „Finansowa forteca”, do której powoli się przymierzam.

Przeciętny Człowiek – całkiem przyjemny do posłuchania i pooglądania kanał, na którym dominują animacje i praktyczna psychologia. Co to znaczy? To oznacza, że rozwiązania tam zaprezentowane sprawdziły się na grupie przebadanych osób, więc prawdopodobnie sprawdzą się również u Ciebie.

Kategoria: kryptowaluty

Polecane kanały YouTube - kryptowaluty

Możliwe, że obecna sytuacja wpłynie korzystnie na postrzeganie kryptowalut jako alternatywy dla tradycyjnych płatności. Dowiedz się o nich nieco więcej z poniższych kanałów.

Encyklopedia Kryptowalut – dowiesz się z niego więcej o tajemniczym świecie krypto, a gdy wolisz wiedzę książkową, sięgnij po publikację Encyklopedię Kryptowalut.

321crypto – komentarze, opinie i aktualna sytuacja z prognozami na przyszłość.

Kategoria: informacje i polityka

Polecane kanały YouTube, informacja i polityka

Dlaczego warto wiedzieć, co dzieje się w kraju i na świecie? Znając obecną sytuację i dobrze orientując się w różnych pojęciach, trudniej będzie Cię zmanipulować. W tej chwili widzę to tak:

  • media A: jest świetnie, cudownie, sukces za sukcesem,
  • media B: tragedia, porażka goni porażkę, wszyscy wymrzemy,
  • media C: jesteś dyskryminowana i ogólnie jest ci źle.

Jeżeli wiedzę czerpiesz z wielu źródeł, Twoja opinia będzie bardziej przemyślana i w mniejszym stopniu oparta na emocjach.

VETO MEDIA – kiedyś pranki, dziś przyzwoity (a nawet więcej!) kanał o tematyce związanej z polityką, bieżącą sytuacją w kraju, z odrobiną kryptowalut, ekonomii i rozwoju osobistego. Perełka 🙂

Wojna Idei – świetne animacje, sporo wiedzy, ciekawe wywiady (wywiad z komunistą polecam, gdy ktoś ma niskie ciśnienie) i dobre przygotowanie merytoryczne.